Nie jesteś zalogowany na forum.
Strony: 1
Proszę o podanie 4 zawodników z każdej drużyny do eliminacji IMP.
Proszę o podanie przy zawodniku jego ksm z danej ligi (nie odejmować 1.00 z ligi).
Drużyna Lokomotivu Daugavpils może wystawić Łotyszy oraz Polaków.
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
[25] Krystian Pieszczek - 8,21
[23] Oskar Bober - 5,98
[18] Karol Żupiński - 7,41
[16] Damian Rokita - 5,45
[35] Paweł Miesiąc - 6,32
[32] Grzegorz Zengota - 8,94
[19] Wiktor Lampart - 9,59
[16] Cyprian Szymko - 5,68
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
[17] Mikołaj Kopernik - 5,12
[19] Alan Szczotka - 5,72
[36] Krzysztof Kasprzak - 9,18
[34] Krzysztof Buczkowski - 9,75
[26] Oskar Fajfer - 8,68
[25] Adrian Gała - 7,82
[35] Mirosław Jabłoński - 8,82
[16] Brajan Chips - 5,46
GKM Grudziądz - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Start Gniezno - 2m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
Leszno:
Jarosław Hampel - 8,20
Bartosz Smektała - 10,11
Janusz Kołodziej - 9,20
Piotr Pawlicki - 8,56
Unia Leszno - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
Falubaz
Maciej Janowski 9.00
Artur Czaja 8.77
Mateusz Cierniak 6.56
Damian Czikita 4.90
Orzeł
Daniel Jeleniewski 7.83
Tobiasz Musielak 8.35
Rafał Okoniewski 8.25
Piotr Pióro 5.37
Ostatnio edytowany przez Wojtek (2019-08-17 08:02:37)
Falubaz Zielona Góra - 8m. 01 (E); ?m. 02 (I)
Orzeł Łódź - 5m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
[29] Przemysław Pawlicki - 8,50
[27] Szymon Woźniak - 9,13
[25] Bartosz Zmarzlik - 10,63
[21] Rafał Karczmarz - 7,90 (C)
STAL GORZÓW
Stal Gorzów - 1m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
TORUŃ
[36] Norbert Kościuch - 6,25
[27] Kacper Gomólski - 6,80
[21] Igor Kopeć-Sobczyński - 3,93
[17] Mikołaj Duchiński - 7,75
DAUGAVPILS
[26] Andrzej Lebediew - 8,66
[34] Kjastas Puodżuks - 9,05
[21] Oleg Michaiłow - 9,37
[17] Kristaps Baranovski - 5,72
Apator Toruń - 6m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Lokomotiv Daugavpils - 3m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
28] Patryk Dudek - 8,57
[29] Jakub Jamróg - 6,37
[21] Maksym Drabik - 10,12 (C)
17] Brajan Bąbel - 6,27
Sparta Wrocław - 5m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
[23] Daniel Kaczmarek - 8,27
[31] Artur Mroczka - 7,45
[45] Piotr Protasiewicz - 8,76
[37] Michał Szczepaniak - 6,77
33] Mateusz Szczepaniak - 7,82
[24] Kacper Woryna - 10,06 (C)
[22] Robert Chmiel - 7,80
[16] Tomasz Sumek - 3,91
ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)
Offline
Polonia Bydgoszcz:
[30] Dawid Lampart - 6,49
[35] Adrian Miedziński - 6,78
[38] Tomasz Gapiński - 5,97
[21] Szymon Szlauderbach - 4,47
Ostrovia Ostrów:
[44] Grzegorz Walasek - 8,55
[27] Patryk Dolny - 6,31
[20] Kamil Nowacki - 4,04
Ostrovia Ostrów - 7m. 01 (I); ?m. 02 (E)
Offline
[25] Paweł Przedpełski - 6,64
[22] Michał Gruchalski - 4,44
[19] Jakub Miśkowiak - 6,36
[16] Benedylbert Zapojka - 5,24
Włókniarz
Włókniarz Częstochowa - 4m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
Strony: 1