CzikitaManager 2019

Speedway Game

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-18 19:58:29

gollob_unia
Administrator
Skąd: Brzesko
Dołączył: 2019-08-03
Liczba postów: 80
WindowsChrome 76.0.3809.100

(Sezon 02) I RUNDA GPJ - BYDGOSZCZ

18.08.2019  at BYDGOSZCZ
GRAND PRIX JUNIORÓW - RUNDA 01




1. Wiktor Lampart............ 2  3  2  2  3  12 + 3 + 3 = 18

2. Hubert Czerniawski........ 3  2  D  3  0   8 + 2 + 2 = 12

3. Karol Żupiński............ 2  2  2  1  2   9 + 2 + 1 = 12



  4. Maksym Drabik............. 3  3  3  3  2  14 + 3 + U = 17
  5. Mikołaj Duchiński......... 2  3  2  3  2  12 + 1 = 13
  6. Oleg Michaiłow............ 3  3  3  1  1  11 + 1 = 12
  7. Mateusz Bartkowiak........ 1  2  3  0  2   8 + 0 = 8
  8. Jakub Miśkowiak........... 3  0  1  0  3   7 + 0 = 7
 

9. Norbert Krakowiak......... 1  2  1  2  1   7
10. Gleb Czugunow............. D  1  0  2  3   6
11. Brajan Bąbel.............. 0  1  3  1  0   5
12. Dominik Kubera............ W  1  1  0  3   5
13. Rafał Karczmarz........... 1  0  2  1  1   5
14. Mateusz Cierniak.......... 2  1  0  0  1   4
15. Paweł Łaguta.............. 0  0  U  3  0   3
16. Mikołaj Kopernik.......... 0  0  1  2  0   3
17.
18.

No. Results
  1: Jakub Miśkowiak, Wiktor Lampart, Gleb Czugunow (D), Dominik Kubera (W)
  2: Maksym Drabik, Mateusz Cierniak, Mateusz Bartkowiak, Paweł Łaguta
  3: Hubert Czerniawski, Karol Żupiński, Norbert Krakowiak, Mikołaj Kopernik
  4: Oleg Michaiłow, Mikołaj Duchiński, Rafał Karczmarz, Brajan Bąbel
  5: Maksym Drabik, Karol Żupiński, Brajan Bąbel, Jakub Miśkowiak
  6: Oleg Michaiłow, Mateusz Bartkowiak, Gleb Czugunow, Mikołaj Kopernik
  7: Mikołaj Duchiński, Hubert Czerniawski, Dominik Kubera, Paweł Łaguta
  8: Wiktor Lampart, Norbert Krakowiak, Mateusz Cierniak, Rafał Karczmarz
  9: Mateusz Bartkowiak, Rafał Karczmarz, Jakub Miśkowiak, Hubert Czerniawski (D)
10: Maksym Drabik, Mikołaj Duchiński, Norbert Krakowiak, Gleb Czugunow
11: Oleg Michaiłow, Karol Żupiński, Dominik Kubera, Mateusz Cierniak
12: Brajan Bąbel, Wiktor Lampart, Mikołaj Kopernik, Paweł Łaguta (U)
13: Paweł Łaguta, Norbert Krakowiak, Oleg Michaiłow, Jakub Miśkowiak
14: Hubert Czerniawski, Gleb Czugunow, Brajan Bąbel, Mateusz Cierniak
15: Maksym Drabik, Mikołaj Kopernik, Rafał Karczmarz, Dominik Kubera
16: Mikołaj Duchiński, Wiktor Lampart, Karol Żupiński, Mateusz Bartkowiak
17: Jakub Miśkowiak, Mikołaj Duchiński, Mateusz Cierniak, Mikołaj Kopernik
18: Gleb Czugunow, Karol Żupiński, Rafał Karczmarz, Paweł Łaguta
19: Dominik Kubera, Mateusz Bartkowiak, Norbert Krakowiak, Brajan Bąbel
20: Wiktor Lampart, Maksym Drabik, Oleg Michaiłow, Hubert Czerniawski


PÓŁFINAŁY:

21: Maksym Drabik, Hubert Czerniawski, Oleg Michaiłow, Mateusz Bartkowiak
22: Wiktor Lampart, Karol Żupiński, Mikołaj Duchiński, Jakub Miśkowiak


FINAŁ:


23: Wiktor Lampart, Hubert Czerniawski, Karol Żupiński, Maksym Drabik (U)

Ostatnio edytowany przez gollob_unia (2019-08-18 19:58:55)


ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot