CzikitaManager 2019

Speedway Game

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-18 20:54:39

gollob_unia
Administrator
Skąd: Brzesko
Dołączył: 2019-08-03
Liczba postów: 80
WindowsChrome 76.0.3809.100

(Sezon 02) I Runda GP - LUBLIN:

18.08.2019  at LUBLIN
I RUNDA GP

 
  1. Matej Zagar............... 2  2  1  1  2   8 + 3 + 3 = 14
  2. Bartosz Zmarzlik.......... Uw 3  2  3  2  10 + 3 + 2 = 15
  3. Artem Łaguta.............. 0  1  3  1  3   8 + 2 + 1 = 11

 
 
  4. Bartosz Smektała.......... 2  2  3  3  2  12+ 2 + 0 = 14
  5. Jason Doyle............... 3  3  2  3  3  14 + 0 = 14
  6. Patryk Dudek.............. 2  3  D  2  1   8 + 0 = 8
  7. Grigorij Łaguta........... 1  0  0  3  3   7 + 1 = 8
  8. Tai Woffinden............. 3  1  1  2  0   7 + 1 = 8
 
 
  9. Fredrik Lindgren.......... 0  Uw 3  D  3   6
10. Maciej Janowski........... 3  3  U  N  N   6 (I)
11. Przemysław Pawlicki....... 1  0  3  1  1   6
12. Greg Hancock.............. 2  2  2  0  0   6
13. Maksym Drabik............. 0  1  1  2  2   6
14. Niels Kristian Iversen.... 1  0  2  2  1   6
15. Emil Sajfutdinow.......... 3  1  0  1  0   5
16. Piotr Pawlicki............ 1  2  1  0  1   5
17.
18.



No. Results
  1: Jason Doyle, Bartosz Smektała, Przemysław Pawlicki, Fredrik Lindgren
  2: Tai Woffinden, Patryk Dudek, Niels Kristian Iversen, Maksym Drabik
  3: Maciej Janowski, Greg Hancock, Piotr Pawlicki, Artem Łaguta
  4: Emil Sajfutdinow, Matej Zagar, Grigorij Łaguta, Bartosz Zmarzlik (Uw)
  5: Patryk Dudek, Piotr Pawlicki, Emil Sajfutdinow, Fredrik Lindgren (Uw)
  6: Jason Doyle, Greg Hancock, Maksym Drabik, Grigorij Łaguta
  7: Maciej Janowski, Matej Zagar, Tai Woffinden, Przemysław Pawlicki
  8: Bartosz Zmarzlik, Bartosz Smektała, Artem Łaguta, Niels Kristian Iversen
  9: Fredrik Lindgren, Bartosz Zmarzlik, Maksym Drabik, Maciej Janowski (U)
10: Artem Łaguta, Jason Doyle, Matej Zagar, Patryk Dudek (D)
11: Przemysław Pawlicki, Niels Kristian Iversen, Piotr Pawlicki, Grigorij Łaguta
12: Bartosz Smektała, Greg Hancock, Tai Woffinden, Emil Sajfutdinow
13: Grigorij Łaguta, Tai Woffinden, Artem Łaguta, Fredrik Lindgren (D)
14: Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, Emil Sajfutdinow, Maciej Janowski (N)
15: Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Przemysław Pawlicki, Greg Hancock
16: Bartosz Smektała, Maksym Drabik, Matej Zagar, Piotr Pawlicki
17: Fredrik Lindgren, Matej Zagar, Niels Kristian Iversen, Greg Hancock
18: Jason Doyle, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Tai Woffinden
19: Artem Łaguta, Maksym Drabik, Przemysław Pawlicki, Emil Sajfutdinow
20: Grigorij Łaguta, Bartosz Smektała, Patryk Dudek, Maciej Janowski (N)


PÓŁFINAŁY:

21: Matej Zagar, Artem Łaguta, Grigorij Łaguta, Jason Doyle
22: Bartosz Zmarzlik, Bartosz Smektała, Tai Woffinden, Patryk Dudek


FINAŁ:

23: Matej Zagar, Bartosz Zmarzlik, Artem Łaguta, Bartosz Smektała

Ostatnio edytowany przez gollob_unia (2019-08-18 20:55:55)


ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot