Nie jesteś zalogowany na forum.
Strony: 1
Sparta Wroclaw - Unia Leszno
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Motor Lublin - Stal Gorzow
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
ROW Rybnik - Apator Torun
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Orzeł Łódź - Unia Tarnów
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Lokomotiv Daugavpils - Falubaz Zielona Góra
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów
Gospodarze:
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Goście:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
UNIA TARNÓW
1. Daniel Kaczmarek
2. Michał Szczepaniak
3. Piotr Protasiewicz
4. Artur Mroczka
5. Brady Kurtz
6. Dawid Rempała
7. Tomasz Orwat
ROW RYBNIK
1. Kacper Woryna
2. Robert Chmiel
3. Greg Hancock
4. Rohan Tungate
5. Mateusz Szczapaniak
6. Norbert Krakowiak
7. Przemysław Giera
ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)
Offline
Falubaz
Maciej Janowski
Max Fricke
Artur Czaja
Wiktor Kulakow
Tai Woffinden
Mateusz Cierniak
Damian Czikita
Jakub Osyczka
Orzeł
Tobiasz Musielak
Maksim Bogdanow
Rafał Okoniewski
Daniel Jeleniewski
Peter Ljung
Aleksander Grygolec
Kamil Kiełbasa
Dawid Wawrzyniak
Ostatnio edytowany przez Wojtek (2019-08-22 22:54:22)
Falubaz Zielona Góra - 8m. 01 (E); ?m. 02 (I)
Orzeł Łódź - 5m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
LOKOMOTIV DAUGAVPILS:
9. Timo Lahti
10. Ilja Czałow
11. Kjastas Puodżuks
12. Andrij Karpow
13. Andrzej Lebediew
14. Artiom Trofimow
15. Kristaps Baranovski
16. Oleg Michaiłow
Apator Toruń - 6m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Lokomotiv Daugavpils - 3m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
1. Jarosław Hampel
2. Piotr Pawlicki
3. Emil Sajfutdinow
4. Bartosz Smektała
5. Janusz Kołodziej
6. Dominik Kubera
7. Fernando Alonso
8. Tymoteusz Picz
Unia Leszno - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
GKM GRUDZIĄDZ
Artion Łaguta
Fredrik Lindgren
Matej Zagar
Krzysztof Buczkowski
Krzysztof Kasprzak
Mikołaj Kopernik
Alan Szczotka
Maciej Turowski
START GNIEZNO
Oskar Fajfer
Adrian Gała
Mirosław Jabłoński
Oliver Berntzon
Jurica Pavlic
Brajan Chips
Damian Stalkowski
Weronika Burlaga
GKM Grudziądz - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Start Gniezno - 2m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
STAL GORZOW :
Bartosz Zmarzlik
Thomas H Jonasson
Anders Thomsen
Przemysław Pawlicki
Szymon Woźniak
Hubert Czerniawski
Rafał Karczmarz
Bartek Janowski
Stal Gorzów - 1m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
Polonia Bydgoszcz:
1. Peter Kildemand
2. Adrian Miedziński
3. Troy Batchelor
4. Dawid Lampart
5. Siergiej Łogaczow
6. Patryk Wojdyło
7. Szymon Szlauderbach
8. Mikołaj Woryna
Ostrovia Ostrów:
1. Nicolai Klindt
2. Aleksandr Łoktajew
3. David Bellego
4. Patryk Dolny
5. Grzegorz Walasek
6. Sebastian Donieba
7. Kamil Nowacki
8. Mateusz Bartkowiak
Ostrovia Ostrów - 7m. 01 (I); ?m. 02 (E)
Offline
Strony: 1