CzikitaManager 2019

Speedway Game

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-25 22:46:17

Czikita
Administrator
Dołączył: 2019-05-30
Liczba postów: 394
WindowsOpera 60.0.3255.69

(Sezon 02) 5 Kolejka Ligowa

Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Kontuzje: Tai Woffinden (Z/Z)


Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź
Kontuzje:


Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno
Kontuzje:


Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
Kontuzje: Piotr Protasiewicz (Z/Z)


Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)

Offline

#2 2019-08-26 20:58:59

Delejt
Administrator
Dołączył: 2019-06-01
Liczba postów: 98
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: (Sezon 02) 5 Kolejka Ligowa

OSTROVIA OSTRÓW 58
1. Nicolai Klindt............ 3  3  3  3  2* -  -  14+1
2. Patryk Dolny.............. 2* 0  1  2* -  -  -   5+2
3. Aleksandr Łoktajew........ 3  U  2* 0  -  -  -   5+1
4. David Bellego............. 2* 2  3  2* 3  -  -  12+2
5. Grzegorz Walasek.......... 2  3  3  3  3  -  -  14
6. Mateusz Bartkowiak........ 1* 1  2* -  -  -  -   4+2
7. Sebastian Donieba......... 2  1* 0  -  -  -  -   3+1
8. Kamil Nowacki............. 1  -  -  -  -  -  -   1


ORZEŁ ŁÓDŹ 32
1. Tobiasz Musielak.......... 0  3  1  2  3  1  -  10
2. Maksim Bogdanow........... 1  1  0  -  -  -  -   2
3. Rafał Okoniewski.......... 0  2  D  0  -  -  -   2
4. Daniel Jeleniewski........ 1  0  1  -  -  -  -   2
5. Peter Ljung............... 3  2  1  1  0  0  -   7
6. Piotr Pióro............... 3  1* 0  2* 2  -  -   8+2
7. Kamil Kiełbasa............ 0  0  -  -  -  -  -   0
8. Dawid Wawrzyniak.......... 1* -  -  -  -  -  -   1+1


No. Results                                                                      OS OR  OS OR
  1: Nicolai Klindt, Patryk Dolny, Maksim Bogdanow, Tobiasz Musielak.............  5  1   5  1
  2: Piotr Pióro, Sebastian Donieba, Mateusz Bartkowiak, Kamil Kiełbasa..........  3  3   8  4
  3: Aleksandr Łoktajew, David Bellego, Daniel Jeleniewski, Rafał Okoniewski.....  5  1  13  5
  4: Peter Ljung, Grzegorz Walasek, Sebastian Donieba, Kamil Kiełbasa............  3  3  16  8
  5: Tobiasz Musielak, David Bellego, Maksim Bogdanow, Aleksandr Łoktajew (U)....  2  4  18 12
  6: Grzegorz Walasek, Rafał Okoniewski, Mateusz Bartkowiak, Daniel Jeleniewski..  4  2  22 14
  7: Nicolai Klindt, Peter Ljung, Piotr Pióro, Patryk Dolny......................  3  3  25 17
  8: Grzegorz Walasek, Mateusz Bartkowiak, Tobiasz Musielak, Maksim Bogdanow.....  5  1  30 18
  9: Nicolai Klindt, Tobiasz Musielak, Patryk Dolny, Rafał Okoniewski (D)........  4  2  34 20
10: David Bellego, Aleksandr Łoktajew, Peter Ljung, Piotr Pióro.................  5  1  39 21
11: Grzegorz Walasek, Patryk Dolny, Peter Ljung, Rafał Okoniewski...............  5  1  44 22
12: Tobiasz Musielak, Piotr Pióro, Kamil Nowacki, Aleksandr Łoktajew............  1  5  45 27
13: Nicolai Klindt, David Bellego, Daniel Jeleniewski, Peter Ljung..............  5  1  50 28
14: David Bellego, Piotr Pióro, Dawid Wawrzyniak, Sebastian Donieba.............  3  3  53 31
15: Grzegorz Walasek, Nicolai Klindt, Tobiasz Musielak, Peter Ljung.............  5  1  58 32


Apator Toruń - 6m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Lokomotiv Daugavpils - 3m. 01 (I); ?m. 02 (I)

Offline

#3 2019-08-26 21:55:45

Zglik
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-31
Liczba postów: 102
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: (Sezon 02) 5 Kolejka Ligowa

POLONIA BYDGOSZCZ 53
1. Troy Batchelor............ 2* 2  3  1  3  -  -  11+1
2. Adrian Miedziński......... 3  1* 1  3  2* -  -  10+2
3. Peter Kildemand........... 3  2  1* 1  1  -  -   8+1
4. Dawid Lampart............. 1  0  2  0  -  -  -   3
5. Siergiej Łogaczow......... 3  2  2  1  3  -  -  11
6. Patryk Wojdyło............ 3  1* 3  -  -  -  -   7+1
7. Szymon Szlauderbach....... 1  1  1* -  -  -  -   3+1
8. Mikołaj Woryna............ Did not ride


UNIA TARNÓW 37
1. Daniel Kaczmarek.......... 0  3  d  0  2  -  -   5
2. Michał Szczepaniak........ 1  1  3  2  3  1  -  11
3. Artur Mroczka............. 2  0  2  2* 0  -  -   6+1
4. Piotr Protasiewicz........ Rider replacement
5. Martin Vaculik............ 2  3  3  3  -  -  -  11
6. Dawid Rempała............. 2  0  0  2  -  -  -   4
7. Tomasz Orwat.............. 0  0  0  0  -  -  -   0
8. Mateusz Gzyl.............. 0  0  -  -  -  -  -   0

No. Results                                                                            PO UN  PO UN
  1: Adrian Miedziński, Troy Batchelor, Michał Szczepaniak, Daniel Kaczmarek...........  5  1   5  1
  2: Patryk Wojdyło, Dawid Rempała, Szymon Szlauderbach, Tomasz Orwat..................  4  2   9  3
  3: Peter Kildemand, Artur Mroczka, Dawid Lampart, Dawid Rempała......................  4  2  13  5
  4: Siergiej Łogaczow, Martin Vaculik, Szymon Szlauderbach, Tomasz Orwat..............  4  2  17  7
  5: Daniel Kaczmarek, Peter Kildemand, Michał Szczepaniak, Dawid Lampart..............  2  4  19 11
  6: Martin Vaculik, Siergiej Łogaczow, Patryk Wojdyło, Artur Mroczka..................  3  3  22 14
  7: Martin Vaculik, Troy Batchelor, Adrian Miedziński, Dawid Rempała..................  3  3  25 17
  8: Michał Szczepaniak, Siergiej Łogaczow, Szymon Szlauderbach, Daniel Kaczmarek (d)..  3  3  28 20
  9: Troy Batchelor, Artur Mroczka, Adrian Miedziński, Mateusz Gzyl....................  4  2  32 22
10: Martin Vaculik, Dawid Lampart, Peter Kildemand, Tomasz Orwat......................  3  3  35 25
11: Adrian Miedziński, Michał Szczepaniak, Siergiej Łogaczow, Tomasz Orwat............  4  2  39 27
12: Patryk Wojdyło, Dawid Rempała, Peter Kildemand, Daniel Kaczmarek..................  4  2  43 29
13: Michał Szczepaniak, Artur Mroczka, Troy Batchelor, Dawid Lampart..................  1  5  44 34
14: Siergiej Łogaczow, Daniel Kaczmarek, Peter Kildemand, Artur Mroczka...............  4  2  48 36
15: Troy Batchelor, Adrian Miedziński, Michał Szczepaniak, Mateusz Gzyl...............  5  1  53 37


Unia Leszno - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)

Offline

#4 2019-08-27 21:00:09

Wojtek
Użytkownik
Dołączył: 2019-06-01
Liczba postów: 71
WindowsFirefox 68.0

Odp: (Sezon 02) 5 Kolejka Ligowa

27.08.2019

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 42
1. Artur Czaja............... 1  3  2  2  3  0  -  11
2. Max Fricke................ 3  3  1* 0  2* 3  -  12+2
3. Wiktor Kułakow............ R  0  0  2  2  -  -   4
4. Tai Woffinden............. Rider replacement
5. Maciej Janowski........... F  -  -  -  -  -  -   0   (I)
6. Mateusz Cierniak.......... 2  N2 2  2  3  -  -   9
7. Damian Czikita............ 1* 2  2  1* 0  -  -   6+2
8. Mateusz Tonder............ 0  0  -  -  -  -  -   0

WYBRZEŻE GDAŃSK 47
1. Bradley Wilson-Dean....... 0  2  3  3  2  -  -  10
2. Oskar Bober............... 2  1* 0  1  -  -  -   4+1
3. Niels Kristian Iversen.... 2  3  3  1  1* -  -  10+1
4. Jacob Thorssell........... 1* F  -  -  -  -  -   1+1 (I)
5. Krystian Pieszczek........ 1  0  1  1* 3  -  -   6+1
6. Damian Rokita............. 0  3  0  1  -  -  -   4
7. Karol Żupiński............ 3  3  1  3  2  -  -  12
8. Denis Zieliński........... Did not ride

No. Results                                                                              FA WY  FA WY
  1: Max Fricke, Oskar Bober, Artur Czaja, Bradley Wilson-Dean...........................  4  2   4  2
  2: Karol Żupiński, Mateusz Cierniak, Damian Czikita, Damian Rokita.....................  3  3   7  5
  3: Max Fricke, Niels Kristian Iversen, Jacob Thorssell, Wiktor Kułakow (R).............  3  3  10  8
  4: Karol Żupiński, Damian Czikita, Krystian Pieszczek, Maciej Janowski (F).............  2  4  12 12
  5: Artur Czaja, Bradley Wilson-Dean, Oskar Bober, Wiktor Kułakow.......................  3  3  15 15
  6: Niels Kristian Iversen, Damian Czikita, Jacob Thorssell (F), Mateusz Cierniak (N2)..  2  3  17 18
  7: Damian Rokita, Artur Czaja, Max Fricke, Krystian Pieszczek..........................  3  3  20 21
  8: Bradley Wilson-Dean, Mateusz Cierniak, Damian Czikita, Oskar Bober..................  3  3  23 24
  9: Niels Kristian Iversen, Artur Czaja, Karol Żupiński, Max Fricke.....................  2  4  25 28
10: Karol Żupiński, Mateusz Cierniak, Krystian Pieszczek, Wiktor Kułakow................  2  4  27 32
11: Mateusz Cierniak, Max Fricke, Niels Kristian Iversen, Damian Rokita.................  5  1  32 33
12: Bradley Wilson-Dean, Wiktor Kułakow, Damian Rokita, Damian Czikita..................  2  4  34 37
13: Artur Czaja, Karol Żupiński, Krystian Pieszczek, Mateusz Tonder.....................  3  3  37 40
14: Krystian Pieszczek, Wiktor Kułakow, Oskar Bober, Mateusz Tonder.....................  2  4  39 44
15: Max Fricke, Bradley Wilson-Dean, Niels Kristian Iversen, Artur Czaja................  3  3  42 47


Falubaz Zielona Góra - 8m. 01 (E); ?m. 02 (I)
Orzeł Łódź - 5m. 01 (I); ?m. 02 (I)

Offline

#5 2019-08-28 16:02:12

Czikita
Administrator
Dołączył: 2019-05-30
Liczba postów: 394
WindowsOpera 60.0.3255.69

Odp: (Sezon 02) 5 Kolejka Ligowa

28.08.2019


LOKOMOTIV DAUGAVPILS 59
1. Kjastas Poudżuks.......... 2* 3  3  3  -  -  -  11+1
2. Ilja Czałow............... 3  2* 0  2* -  -  -   7+2
3. Timo Lahti................ 3  2* 3  -  -  -  -   8+1
4. Andriej Karpow............ 1  3  1* 2* -  -  -   7+2
5. Andrzej Lebediew.......... 2  3  1  3  -  -  -   9
6. Artiom Trofimow........... 2* d  u  -  -  -  -   2+1 (I)
7. Kristaps Baranovski....... 3  1* 0  -  -  -  -   4+1
8. Oleg Michaiłow............ 2* 2  2  3  2* -  -  11+2


START GNIEZNO 31
1. Oskar Fajfer.............. 1  1  2* 3  2  1  -  10+1
2. Adrian Gała............... 0  0  -  -  -  -  -   0
3. Mirosław Jabłoński........ 2  1* 1  1  1  -  -   6+1
4. Oliver Berntzon........... 0  2  0  1  0  -  -   3
5. Jurica Pavlić............. 3  1  3  3  0  t  -  10
6. Damian Stalkowski......... 1  0  1* -  -  -  -   2+1
7. Brajan Czips.............. 0  0  0  -  -  -  -   0
8. Mateusz Błażykowski....... Did not ride


No. Results                                                                      LO ST  LO ST
  1: Ilja Czałow, Kjastas Poudżuks, Oskar Fajfer, Adrian Gała....................  5  1   5  1
  2: Kristaps Baranovski, Artiom Trofimow, Damian Stalkowski, Brajan Czips.......  5  1  10  2
  3: Timo Lahti, Mirosław Jabłoński, Andriej Karpow, Oliver Berntzon.............  4  2  14  4
  4: Jurica Pavlić, Andrzej Lebediew, Kristaps Baranovski, Brajan Czips..........  3  3  17  7
  5: Andriej Karpow, Timo Lahti, Oskar Fajfer, Adrian Gała.......................  5  1  22  8
  6: Andrzej Lebediew, Oliver Berntzon, Mirosław Jabłoński, Artiom Trofimow (d)..  3  3  25 11
  7: Kjastas Poudżuks, Ilja Czałow, Jurica Pavlić, Damian Stalkowski.............  5  1  30 12
  8: Jurica Pavlić, Oskar Fajfer, Andrzej Lebediew, Kristaps Baranovski..........  1  5  31 17
  9: Kjastas Poudżuks, Oleg Michaiłow, Mirosław Jabłoński, Oliver Berntzon.......  5  1  36 18
10: Jurica Pavlić, Oleg Michaiłow, Andriej Karpow, Brajan Czips.................  3  3  39 21
11: Oskar Fajfer, Oleg Michaiłow, Mirosław Jabłoński, Ilja Czałow...............  2  4  41 25
12: Oleg Michaiłow, Oskar Fajfer, Damian Stalkowski, Artiom Trofimow (u)........  3  3  44 28
13: Kjastas Poudżuks, Andriej Karpow, Oliver Berntzon, Jurica Pavlić............  5  1  49 29
14: Timo Lahti, Oleg Michaiłow, Mirosław Jabłoński, Oliver Berntzon.............  5  1  54 30
15: Andrzej Lebediew, Ilja Czałow, Oskar Fajfer, Jurica Pavlić (t)..............  5  1  59 31


Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot