CzikitaManager 2019

Speedway Game

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-02 17:18:23

gollob_unia
Administrator
Skąd: Brzesko
Dołączył: 2019-08-03
Liczba postów: 80
WindowsChrome 76.0.3809.132

(Sezon 02) 8 Kolejka Ligowa

Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra
Kontuzje:


Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno   
Kontuzje:


Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów 
Kontuzje:


Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils
Kontuzje: Tomasz Orwat


ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)

Offline

#2 2019-09-02 17:39:29

Zglik
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-31
Liczba postów: 102
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: (Sezon 02) 8 Kolejka Ligowa

ORZEŁ ŁÓDŹ 48 (79)


1. Tobiasz Musielak.......... 3  0  1* 3  2* -  -   9+2
2. Maksim Bogdanow........... 2* 2  2  1  3  -  -  10+1
3. Rafał Okoniewski.......... 2* 3  0  3  2  -  -  10+1

4. Daniel Jeleniewski........ 3  0  2  0  -  -  -   5
5. Peter Ljung............... 2  u  3  3  1* -  -   9+1
6. Piotr Pióro............... 2  1  1  -  -  -  -   4
7. Kamil Kiełbasa............ 0  1* 0  -  -  -  -   1+1
8. Dawid Wawrzyniak.......... Did not ride


FALUBAZ ZIELONA GÓRA 42 (101)


1. Maciej Janowski........... d  2  2  0  -  -  -   4
2. Max Fricke................ 1  1* 1* 2  1  -  -   6+2
3. Artur Czaja............... 0  2* 3  0  0  -  -   5+1
4. Wiktor Kułakow............ 1  3  0  2  0  -  -   6
5. Tai Woffinden............. 3  3  3  1* 3  -  -  13+1
6. Mateusz Cierniak.......... 1  1  2  -  -  -  -   4
7. Damian Czikita............ 3  d  1  -  -  -  -   4
8. Mateusz Tonder............ Did not ride

No. Results                                                               OR FA  OR FA
  1: Tobiasz Musielak, Maksim Bogdanow, Max Fricke, Maciej Janowski (d)...  5  1   5  1
  2: Damian Czikita, Piotr Pióro, Mateusz Cierniak, Kamil Kiełbasa........  2  4   7  5
  3: Daniel Jeleniewski, Rafał Okoniewski, Wiktor Kułakow, Artur Czaja....  5  1  12  6
  4: Tai Woffinden, Peter Ljung, Kamil Kiełbasa, Damian Czikita (d).......  3  3  15  9
  5: Rafał Okoniewski, Maciej Janowski, Max Fricke, Daniel Jeleniewski....  3  3  18 12
  6: Wiktor Kułakow, Artur Czaja, Piotr Pióro, Peter Ljung (u)............  1  5  19 17
  7: Tai Woffinden, Maksim Bogdanow, Mateusz Cierniak, Tobiasz Musielak...  2  4  21 21
  8: Peter Ljung, Maciej Janowski, Max Fricke, Kamil Kiełbasa.............  3  3  24 24
  9: Artur Czaja, Maksim Bogdanow, Tobiasz Musielak, Wiktor Kułakow.......  3  3  27 27
10: Tai Woffinden, Daniel Jeleniewski, Damian Czikita, Rafał Okoniewski..  2  4  29 31
11: Peter Ljung, Max Fricke, Maksim Bogdanow, Artur Czaja................  4  2  33 33
12: Rafał Okoniewski, Mateusz Cierniak, Piotr Pióro, Maciej Janowski.....  4  2  37 35
13: Tobiasz Musielak, Wiktor Kułakow, Tai Woffinden, Daniel Jeleniewski..  3  3  40 38
14: Maksim Bogdanow, Tobiasz Musielak, Max Fricke, Artur Czaja...........  5  1  45 39
15: Tai Woffinden, Rafał Okoniewski, Peter Ljung, Wiktor Kułakow.........  3  3  48 42


Unia Leszno - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)

Offline

#3 2019-09-02 18:16:38

gollob_unia
Administrator
Skąd: Brzesko
Dołączył: 2019-08-03
Liczba postów: 80
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: (Sezon 02) 8 Kolejka Ligowa

02.09.2019  at TARNÓW
8 Kolejka 1 Ligi



UNIA TARNÓW 47 (80)


1. Daniel Kaczmarek.......... 1* 3  U  2  1  -  -   7+1
2. Michał Szczepaniak........ 2  0  2  Uw 3  -  -   7
3. Martin Vaculik............ 3  3  3  3  -  -  -  12
4. Artur Mroczka............. 1  1  2* 0  -  -  -   4+1
5. Piotr Protasiewicz........ 3  2  3  3  2* -  -  13+1
6. Dawid Rempała............. 1  0  3  -  -  -  -   4
7. Mateusz Gzyl.............. 0  0  0  0  -  -  -   0
8.



LOKOMOTIV DAUGAVPILS 43 (100)


1. Kjastas Poudżuks.......... D  D  1* 2  2  -  -   5+1
2. Ilja Czałow............... 3  2  2  1* 1  -  -   9+1
3. Timo Lahti................ 0  1  -  -  -  -  -   1
4. Andriej Karpow............ 2  3  1  1  0  -  -   7
5. Andrzej Lebediew.......... 2  2  1  3  0  -  -   8
6. Oleg Michaiłow............ 3  1* 3  2  1* -  -  10+2
7. Kristaps Baranovski....... 2* 1* 0  -  -  -  -   3+2
8. Artiom Trofimow........... Did not ride

No. Results                                                                    UN LO  UN LO
  1: Ilja Czałow, Michał Szczepaniak, Daniel Kaczmarek, Kjastas Poudżuks (D)...  3  3   3  3
  2: Oleg Michaiłow, Kristaps Baranovski, Dawid Rempała, Mateusz Gzyl..........  1  5   4  8
  3: Martin Vaculik, Andriej Karpow, Artur Mroczka, Timo Lahti.................  4  2   8 10
  4: Piotr Protasiewicz, Andrzej Lebediew, Kristaps Baranovski, Mateusz Gzyl...  3  3  11 13
  5: Martin Vaculik, Ilja Czałow, Artur Mroczka, Kjastas Poudżuks (D)..........  4  2  15 15
  6: Andriej Karpow, Piotr Protasiewicz, Timo Lahti, Dawid Rempała.............  2  4  17 19
  7: Daniel Kaczmarek, Andrzej Lebediew, Oleg Michaiłow, Michał Szczepaniak....  3  3  20 22
  8: Piotr Protasiewicz, Ilja Czałow, Kjastas Poudżuks, Mateusz Gzyl...........  3  3  23 25
  9: Oleg Michaiłow, Michał Szczepaniak, Andriej Karpow, Daniel Kaczmarek (U)..  2  4  25 29
10: Martin Vaculik, Artur Mroczka, Andrzej Lebediew, Kristaps Baranovski......  5  1  30 30
11: Piotr Protasiewicz, Oleg Michaiłow, Ilja Czałow, Michał Szczepaniak (Uw)..  3  3  33 33
12: Dawid Rempała, Kjastas Poudżuks, Oleg Michaiłow, Mateusz Gzyl.............  3  3  36 36
13: Andrzej Lebediew, Daniel Kaczmarek, Andriej Karpow, Artur Mroczka.........  2  4  38 40
14: Michał Szczepaniak, Kjastas Poudżuks, Daniel Kaczmarek, Andriej Karpow....  4  2  42 42
15: Martin Vaculik, Piotr Protasiewicz, Ilja Czałow, Andrzej Lebediew.........  5  1  47 43


ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)

Offline

#4 2019-09-02 22:52:40

gollob_unia
Administrator
Skąd: Brzesko
Dołączył: 2019-08-03
Liczba postów: 80
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: (Sezon 02) 8 Kolejka Ligowa

02.09.2019  at BYDGOSZCZ
8 Kolejka 1 Ligi


POLONIA BYDGOSZCZ 42 (76)


1. Troy Batchelor............ 3  3  0  2  -  -  -   8
2. Adrian Miedziński......... 1  0  1  2  -  -  -   4
3. Peter Kildemand........... 3  2* 2  3  -  -  -  10+1
4. Dawid Lampart............. 2* 3  1* 0  -  -  -   6+2
5. Siergiej Łogaczow......... 2  0  3  1* -  -  -   6+1
6. Patryk Wojdyło............ 0  1  0  D  -  -  -   1
7. Szymon Szlauderbach....... 1  U  0  3  -  -  -   4
8. Mikołaj Woryna............ 1  2  -  -  -  -  -   3



OSTROVIA OSTRÓW 48(104)


1. Nicolai Klindt............ 2  1  1* 1* -  -  -   5+2
2. Patryk Dolny.............. 0  0  2  2  -  -  -   4
3. Aleksandr Łoktajew........ 1  3  2* 3  -  -  -   9+1
4. David Bellego............. 0  2* 3  3  -  -  -   8+1
5. Grzegorz Walasek.......... 3  2  3  1  -  -  -   9
6. Mateusz Bartkowiak........ 2* 1* 2  -  -  -  -   5+2
7. Sebastian Donieba......... 3  1  0  3  -  -  -   7
8. Kamil Nowacki............. 0  0  1  -  -  -  -   1

No. Results                                                                           PO OS  PO OS
  1: Troy Batchelor, Nicolai Klindt, Adrian Miedziński, Patryk Dolny..................  4  2   4  2
  2: Sebastian Donieba, Mateusz Bartkowiak, Szymon Szlauderbach, Patryk Wojdyło.......  1  5   5  7
  3: Peter Kildemand, Dawid Lampart, Aleksandr Łoktajew, David Bellego................  5  1  10  8
  4: Grzegorz Walasek, Siergiej Łogaczow, Sebastian Donieba, Szymon Szlauderbach (U)..  2  4  12 12
  5: Dawid Lampart, Peter Kildemand, Nicolai Klindt, Patryk Dolny.....................  5  1  17 13
  6: Aleksandr Łoktajew, David Bellego, Patryk Wojdyło, Siergiej Łogaczow.............  1  5  18 18
  7: Troy Batchelor, Grzegorz Walasek, Mateusz Bartkowiak, Adrian Miedziński..........  3  3  21 21
  8: Siergiej Łogaczow, Patryk Dolny, Nicolai Klindt, Szymon Szlauderbach.............  3  3  24 24
  9: David Bellego, Aleksandr Łoktajew, Adrian Miedziński, Troy Batchelor.............  1  5  25 29
10: Grzegorz Walasek, Peter Kildemand, Dawid Lampart, Sebastian Donieba..............  3  3  28 32
11: Aleksandr Łoktajew, Adrian Miedziński, Siergiej Łogaczow, Kamil Nowacki..........  3  3  31 35
12: Peter Kildemand, Mateusz Bartkowiak, Nicolai Klindt, Patryk Wojdyło..............  3  3  34 38
13: David Bellego, Troy Batchelor, Grzegorz Walasek, Dawid Lampart...................  2  4  36 42
14: Szymon Szlauderbach, Patryk Dolny, Mikołaj Woryna, Kamil Nowacki.................  4  2  40 44
15: Sebastian Donieba, Mikołaj Woryna, Kamil Nowacki, Patryk Wojdyło (D).............  2  4  42 48


ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)

Offline

#5 2019-09-04 18:51:50

gollob_unia
Administrator
Skąd: Brzesko
Dołączył: 2019-08-03
Liczba postów: 80
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: (Sezon 02) 8 Kolejka Ligowa

04.09.2019  at GDAŃSK
8 Kolejka 1 Ligi


WYBRZEŻE GDAŃSK 43  (93)


1. Bradley Wilson-Dean....... 2  3  U  0  -  -  -   5
2. Oskar Bober............... 1* 1  2  0  -  -  -   4+1
3. Niels Kristian Iversen.... 1  2* 1  3  3  -  -  10+1
4. Mikkel Bech............... 3  3  3  1  -  -  -  10
5. Krystian Pieszczek........ 2  3  3  1  1  -  -  10
6. Damian Rokita............. 0  0  0  -  -  -  -   0
7. Karol Żupiński............ 3  1* 0  0  0  -  -   4+1
8. Denis Zieliński........... Did not ride


START GNIEZNO 47  (87)


1. Oskar Fajfer.............. 3  1  1* 2  2  -  -   9+1
2. Adrian Gała............... Uw -  -  -  -  -  -   0   (I)
3. Mirosław Jabłoński........ 2  2  2  3  2* 3  -  14+1
4. Oliver Berntzon........... 0  1* 1  3  1* -  -   6+2
5. Jurica Pavlić............. 3  2  2  3  2* 2* -  14+2
6. Brajan Czips.............. 2  0  0  1* -  -  -   3+1
7. Damian Stalkowski......... 1* 0  0  -  -  -  -   1+1
8. Weronika Burlaga.......... Did not ride

No. Results                                                                     WY ST  WY ST
  1: Oskar Fajfer, Bradley Wilson-Dean, Oskar Bober, Adrian Gała (Uw)...........  3  3   3  3
  2: Karol Żupiński, Brajan Czips, Damian Stalkowski, Damian Rokita.............  3  3   6  6
  3: Mikkel Bech, Mirosław Jabłoński, Niels Kristian Iversen, Oliver Berntzon...  4  2  10  8
  4: Jurica Pavlić, Krystian Pieszczek, Karol Żupiński, Damian Stalkowski.......  3  3  13 11
  5: Mikkel Bech, Niels Kristian Iversen, Oskar Fajfer, Brajan Czips............  5  1  18 12
  6: Krystian Pieszczek, Mirosław Jabłoński, Oliver Berntzon, Damian Rokita.....  3  3  21 15
  7: Bradley Wilson-Dean, Jurica Pavlić, Oskar Bober, Brajan Czips..............  4  2  25 17
  8: Krystian Pieszczek, Mirosław Jabłoński, Oskar Fajfer, Karol Żupiński.......  3  3  28 20
  9: Mirosław Jabłoński, Oskar Bober, Oliver Berntzon, Bradley Wilson-Dean (U)..  2  4  30 24
10: Mikkel Bech, Jurica Pavlić, Niels Kristian Iversen, Damian Stalkowski......  4  2  34 26
11: Jurica Pavlić, Mirosław Jabłoński, Krystian Pieszczek, Oskar Bober.........  1  5  35 31
12: Niels Kristian Iversen, Oskar Fajfer, Brajan Czips, Damian Rokita..........  3  3  38 34
13: Oliver Berntzon, Jurica Pavlić, Mikkel Bech, Bradley Wilson-Dean...........  1  5  39 39
14: Niels Kristian Iversen, Oskar Fajfer, Oliver Berntzon, Karol Żupiński......  3  3  42 42
15: Mirosław Jabłoński, Jurica Pavlić, Krystian Pieszczek, Karol Żupiński......  1  5  43 47


ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot